Фото надано рекламодавцем

Як Nemiroff підкорює світ і час

В архівах збереглись дані, що в Немирові виробляли горілку майже за 100 років до того, як Менделєєв захистив свою дисертацію “Про поєднання спирту з водою”. Так, ще у 1737 році описується як на прийомі в палаці графа Потоцького для гостей-дипломатів з Австрії, Росії та Османської імперії подавали місцеву настоянку на меду до вечері.

Можливо, це була перша неофіційна згадка продукту, який потім став легендарним – медова з перцем. Авторська горілка Nemiroff  стала частиною “закордонного набору”, її часто дарують своїм друзям і колегам як національний сувенір.

Ще наприкінці XIX століття немирівська гуральня стала одним з найбільших експортерів алкоголю в регіоні – завод виготовляв понад 5 тисяч півлітрових пляшок щодня. Про горілку з Немирова дізнались в сусідніх країнах завдяки її якості – в той час, коли інші виробники використовували дешевий спирт з картоплі, завод в Немирові налагодив виробництво високоякісного зернового спирту.

 

 

Відновлення історичної спадщини

За часів незалежності України ситуація змінилась – спиртове виробництво тривалий час повністю контролювала держава, а немирівська гуральня розвинулась в міжнародний бренд Nemiroff.
Однак, в листопаді 2020 року відбулась ще одна історична подія. Компанія Nemiroff підписала договір на покупку Немирівського спиртового заводу – вперше в Україні приватний виробник став власником спиртзаводу після десятків років державної монополії. 

“Даний крок – це водночас вклад в цілісність бренду і відновлення його славетної спадщини”, – коментує Юрій Сорочинський, генеральний директор Nemiroff. – “Незабаром Nemiroff поверне під повний контроль усі етапи виробництва продукції починаючи з відбору зерна, як це було на самому початку історії бренда”.

 

 

Глобальна ставка. Експортер №1

Сміливі рецепти і якість світового рівня швидко зробили продукти бренду культовими і впізнаваними – про Nemiroff дізналися в усьому світі:

• Річний обсяг споживання продукції Nemiroff у світі сьогодні перевищує 100 мільйонів пляшок.
• Бренд є найбільшим українським експортером горілки. 42% продукції, а це майже кожна друга пляшка, яка йде на ринки інших країн – це горілка Nemiroff.
• Компанія з 2016 року входить в ТОП-3 найбільших постачальників горілки в магазинах Duty Free в світі згідно з рейтингом IWSR.

Світове визнання підтверджують понад 100 найвищих нагород на міжнародних смакових конкурсах. Серед 30 нагород лише цього року, бренд також отримав звання “Distillery of the Year”, “Ukraine Flavored Vodka of the Year”, “Best in Show” на конкурсах в Берліні, Нью-Йорку та Лондоні.

 

 

Міцний фундамент

Запорукою успіху бренду по обидва боки океану стали якість продукції, самобутні авторські рецепти, в основі яких унікальна історична спадщина знань ще з XVIII століття, та сміливе позиціонування на ринку. 

Важлива складова рецептів, яку конкуренти не в змозі повторити – багатство трав, спецій та інших натуральних інгредієнтів. Їх часто відбирають фахівці вручну, а водо-спиртова суміш проходить до 11 ступенів фільтрації. Пляшка ж комплексно захищається, щоб уникнути можливих підробок.

 

 

2020 рік для Nemiroff

Незважаючи на глобальну епідемію COVID-19, яка спричинила суттєве скорочення продажів на ринку DUTY FREE та скорочення споживання в каналах HoReCa (кафе, бари, ресторани), у 2020 році в компанії зуміли підвищити продажі та вивести свої продукти на нові ринки – горілка від Nemiroff потрапила на полиці магазинів в Бельгії, Чехії, Нігерії та Австрії. Суттєво розширили асортимент і присутність у Канаді.

В результаті, на кінець 2020 року Nemiroff очікує загальний ріст продажів на 9%. Важливо відмітити, що частка продажів преміальних лінійок бренду (Nemiroff De Luxe, Nemiroff The Inked Collection та Lex) зросла в середньому на 22% порівняно з минулим роком. В Україні цей показник становить 27%, а, для прикладу, в Польщі він виріс в рекордних 5 разів.

Світове визнання – це не лише прихильність до бренда споживачів, а й найбільших гравців ринку. У 2020 році стратегічним партнером компанії і ексклюзивним дистрибутором її продукції в Польщі, Вірменії та Австрії став глобальний лідер в індустрії напоїв – компанія Coca-Cola HBC.
В Nemiroff впевнені, що це лише початок. Запуск власного спиртового виробництва разом з планами на нові сміливі продукти сприятимуть глобальній експансії.

Однак найголовніше для виробника – його репутація. У Nemiroff вона перевірена століттями.