Традиційно у вересні омніканальний ритейлер побутової техніки, електроніки і гаджетів Фокстрот відзначає свій день народження.

У святковому «меню» з нагоди 26-річчя – знижки і яскравий техношопінг з бренд-героєм – лисичкою Фоксі.

Але спершу – про вік. Що таке рік для українського бренду, якому вже трохи більше, ніж 25? Передусім, це виклик: залишатися одним із лідерів вітчизняного ритейлу, продовжувати змінюватися і не боятися помилок. А ще – уміти їх виправляти, ставити нові цілі і випереджати тренди. Тим паче, що цей рік для Фокстрот дійсно став перевіркою на досвідченість і витривалість. Адже до свого 26-річчя флагман ритейлу в Україні йшов непросто: можна навіть сказати – бренд проривався до дня, коли усі підбивають підсумки крізь непрості обставини.

 

 

Запорукою стійкості до випробувань став тотальний ребрендинг, що стартував у 2019-му: оновлення логотипу, фірмових кольорів, стилю в комунікації, формату офлайн магазинів і прокачування сайту. Значні сили і ресурси були виділені на поліпшення платформ, пов’язаних з обслуговуванням онлайн-замовлень і сервісом. На той момент Фокстрот, зміцнюючи з 2012 року власні  позиції в електронній комерції в Україні, ніби заглянув у майбутнє – й у 2020 був готовий максимально посилити свою присутність в онлайн-торгівлі електронікою.  

Всесвітній локдаун ці плани тільки пришвидшив. Та, не дивлячись на кризу та безліч нових викликів, компанія продовжує заданий курс розвитку.

«Український ритейл, напевно, вперше за свою історію зіткнувся з кризою такого масштабу: вимушені обмеження в роботі магазинів та асортименті товару (ред. 2,5 місяці ритейлерам електроніки дозволяли продавати лише засоби зв’язку), призупинення глобальних проектів на невизначений термін, пошук дієвих стратегій у нових для себе умовах. Хтось опустив руки. Але Фокстрот зробив інший вибір: скористався всіма привілеями омніканальності і не тільки встояв, але і знайшов нові рішення для бізнесу», – зазначив Олексій Зозуля, виконавчий директор мережі.

 

 

Ось із якими здобутками Фокстрот відзначає своє 26-річчя:

  • відкрито/реформатовано понад 30 магазинів, у планах до кінця року – збільшити показник до 40;
  • оновлено онлайн-канал Foxtrot.ua, що наразі має трафік близько 8,5 млн користувачів на місяць;
  • частка онлайн продажів в загальній структурі за рік зросла з 10 до 16,6%, а послуги самовивозу інтернет-замовлення з будь-якого магазину мережі в загальному обороті – удвічі;
  • частота покупки зросла на 7%, показник утримання покупців – на 20%, а база лояльних покупців збільшилася до 10 млн;
  • бренд-персонаж в образі грайливої лисички Фоксі завоював народну любов та сформував нове сприйняття аудиторією;
  • запущено новий сервіс Найс Прайс, кредитну послугу «Запилила на 25», чат-бот в Viber/Telegram. Крім того, оновлено послугу самовивозу, розширені можливості доставки тощо.

«Складові подальшого росту залишаються незмінними: омніканальність з акцентом на онлайн, зрозуміла комунікація з аудиторією та щирість у прагненні бути корисними покупцям, – коментує результати голова наглядової ради ТМ Фокстрот, співзасновник Групи компаній Фокстрот Валерій Маковецький. – У кризові часи ритейлер свої зобов’язання перед покупцями та партнерами виконав і, як нагороду, отримав їх лояльність, підтвердження професіоналізму й лідерства. Усе, щоб не зупинятися в поступі вперед».

 

 

Як завжди, у день народження Фокстрот дарує подарунки своїм покупцям. На цей раз у якості презентів будуть щедрі знижки: до 75% на різноманітні товари з усіх категорій побутової та електронної техніки, доступні у магазинах мережі і на foxtrot.ua з 24 вересня по 7 жовтня. Деталі дізнавайтеся на сайті і святкуйте разом із Фокстрот!