Фото надано рекламодавцем

Компанія ASICLine представила дві нових майнінг-станції — FirstLine і PowerBox, — які на думку розробників стануть початком нової ери в сфері майнінгу криптовалют.

Вдосконалені 5 нм майнери бренду роблять процедуру обчислення простою, доступною і прибутковою як ніколи до цього. Крім того, вони мають унікальні функції, які раніше не застосовувалися в галузі.

Ключові особливості майнінг-станцій

Головне достоїнство обладнання — висока швидкість хешування при низьких енерговитратах. Саме ці два показники визначають прибутковість обчислень. А якщо враховувати, що вартість електроенергії в Україні залишається однією з найнижчих в Європі, видобуток криптовалюти тут набагато прибутковіший, ніж у багатьох інших країнах.

FirstLine і PowerBox від ASICLine навіть при сучасному рівні складності майнінгу мають потенціал, що перевершує можливості багатьох конкурентів.

Розглянемо характеристики обох компактних ферм окремо.

 

 

FirstLine

Найбільш бюджетна пропозиція компанії — компактний майнер з фірмовим 5 нм обчислювальним чіпом ASIC і споживаною потужністю всього 650 Вт. У станцію інтегрований надійний блок живлення і інтерфейси для роботи в мережі (провідний RJ45 Ethernet і Wi-Fi).

Що стосується його обчислювальних можливостей, то швидкості хешування для криптовалют наступні:

  • Bitcoin 410 TH/s;
  • Litecoin 60 GH/s;
  • Ethereum 8 GH/s;
  • Monero 3 MH/s.

Місячна прибутковість станції: $960 (Bitcoin), $4,152 (Litecoin), $6,345 (Ethereum), and $7,071 (Monero).

PowerBox

Більш потужна майнінг-станція бренду володіє такими обчислювальними можливостями:

  • Bitcoin 1250 TH/s;
  • Litecoin 180 GH/s;
  • Ethereum 24 GH/s;
  • Monero 9 MH/s.

Місячна прибутковість станції: $2,942 (Bitcoin), $12.4K (Litecoin), $19 K (Ethereum), and $21.1 K (Monero).

Так само, як і молодша модель, PowerBox має необхідні інтерфейси, потужний обчислювальний чіп і вбудований блок живлення (1,8 кВт).

На обидві станції ASICLine надає дворічну гарантію (докладніше — на сайті asicline).

Про компанію

ASICLine була заснована командою, що складається з декількох інвесторів, які прагнуть вивести на ринок нові технології ASIC-майнерів до того, як так звані технологічні гіганти будуть використовувати їх протягом тривалого часу для свого власного прибутку і роблячи їх доступними, коли вони перестають приносити прибуток. 

Коли з’являється нове покоління майнерів ASIC, ASICLine прагне надати їх широкій публіці за доступною ціною. Тепер компанія пропонує розширений асортимент ASIC-майнерів з гарантованою прибутковістю.