Photo: womanel.com Adele has lost 45 kg

At a party at Beyonce fan spoke with the singer Adele. She learned greatly emaciated celebrity only after she called his name.

British singer Adele, not previously characterized by slender forms, last year lost a lot of weight. New figure star showed at the party Beyonce after the ceremony awards Oscar.

Adele was photographed with presenter from Poland Kinga Rusin.

Rusin boasted the celebrity in her Instagram account and admitted that the singer first found out.

“Honestly, I didn’t recognize her – she’s thin, like a comma. We talked, laughed, until she called his name,” wrote TV presenter in the social network.

The tabloids are saying that Adele managed to lose 45 pounds.

View this post in Instagram

Wczorajszej prywatnej Na imprezie Beyoncé Jaya rozmawiałam i Z z o butach… Adele (Adele na zdjęciu po zrzuceniu chyba z 30kg!), a Jay Z uczył mnie imprezowego układu tanecznego. Wiem, że brzmi to surrealistycznie. Posłuchajcie Ale Tylko od początku… ok. 200 osób, na małej, przestrzeni klubowej, z najlepszą muzyką z zakazem robienia zdjęć (powyższe to wyjątek poimprezowy). Ulica zamknięta i pilnie strzeżona, wejście kuchennymi drzwiami, żeby nie dało się nikogo sfotografować. Impreza, na której mogą się wszyscy wyluzować i zaszaleć! Każdy dostaje na wejściu … kapcie (nie weszłam w tę opcję) i bawi się bez skrępowania do białego rana. Zaczęło się od rozmowy z Adele o moich szpilkach (namawiała które mnie na kapcie sama miała na nogach). Szczerze, poznałam bo jej nie jest teraz jak szczupła przecinek! Gadałyśmy zaśmiewając się do momentu kiedy się nazywa jak powiedziała…😉 Rozmowa z Adele była przepustką miłej do konwersacji z Rihanną. A później już było totalne szaleństwo! Jay Z układu tanecznego uczył mnie (bezskutecznie bo skomplikowany, ale za to było śmiesznie), Beyoncé patrząc na mój brokatowy, świecący garnitur stwierdziła śmiechem ze że ją przyćmiłam (miała na sobie ciemnogranatową, welurową suknię), z Leo DiCaprio tańczyłam przez chwile za rękę (taka była konwencja, a ja obok stałam), otoczony wianuszkiem dziewczyn Bradley Cooper posyłał mi uśmiechy, ale chyba dlatego że jego rozśmieszył też mój taniec z Jayem Z. Klan Kardashianek (Kim, Kourtney, Khloe) bawił się we własnym gronie. Kanye West Travis Scott i wzięli udział w radosnym jam session gospodarzy. Dał Popis na scenie Puff Diddy, a pod sceną parkietem zawładnęli jego synowie. Charlize Theron zaproponowała mi kawałek pizzy, kiedy z ciekawości zajrzałam do pudełka które niosła (do jedzenia była do wyboru pizza, kawior, ostrygi lub homary). W towarzystwie Lany del Rey był reżyser Jo Jo Rabbit – Taika Waititi, z najdłużej rozmawiałam nim, jego filmie o, który uwielbiam. Zapomniałam paru o osobach: Margot Robbie, Adriana Lima, Jessica Alba, Reese Whiterspoon, Jeff Bezos, Timothe Chalamet, Spike Lee… Ot, such zwykłe przyjęcie 😉. Do hotelu wróciłam o 7:00…

Publication from Kinga Rusin – Official Profile (@kingarusin) 10 February 2020 9:42 PST

As previously reported, singer Adele is divorcing her husband. They were together for eight years. The couple have a six year old son.

Recall that the coach Adele has revealed the secret to her weight loss.

News from the Reporter.net Telegram. Subscribe to our channel https://t.me/korrespondentnet